Pontoninės platformos

UAB Rotoplius siūlo 2 rūšių pontoninės platformas.


ABC serijos platformosHF serijos platformosDaugiau apie skirtingų rūšių platformas

 Pontoninės platformos su ABC serijos pontoniniais plūdurais turi strateginėse vietose išdėliotus tvirtinimo taškus. Tokios platformos konstravimas neužtrunka daug laiko ir yra sąlyginai nesudėtingas. ABC platforma universali, tinka daugybei skirtingų aplikacijų. Užbaigtas laivas turi mažą grimzlę.

 

Platformos su HF serijos plūdurais turi į pontono eilės vidų integruotą aliumininę, rėminę konstrukciją, kuri suteikia platformai padidintas išilginio stiprumo savybes. Taip pat šie plūdurai naudojami, kai reikalinga didesnė keliamoji galia ribotame platformos plote.


Surinktos platformos

Tiekiame pilnai surinktas platformas su ABC ar HF serijos pontoniniais plūdurais. Platformas renkame savo gamybos ceche.Detalių rinkiniai - pasidaryk pats (DIY)

Turime galimybę pateikti suruoštus platformos detalių rinkinius "pasidaryk pats" projektams. Detalių rinkiniai pateikiami su principine surinkimo schema, kuri leidžia įgyvendinti platformos projektą pačiam.Apie platformų statybai naudojamas medžiagas

Pontoninės platformos statomos iš poliatirenu (EPS) putintų pontoninių plūdurų, su denio profilių konstruktyvu iš ALU-6060 arba ALU-6061 markės aliuminio. Detalės kurios turi pastovų kontaktą su vandeniu, - variklio pakabinimo lovys, ir pontonų eilių tvirtinimo elementai, gaminami iš EN_AW_5754_H110 jūrinės markės aliuminio. Bendru atveju platforma laikantis EN ISO 12215-3-2002 standarto. Alternatyviai denio profilių konstruktyvas gali būti renkamas iš plieno arba medžio, tačiau tokia platforma sunkesnė nei aliuminė.