Pontoniniai lieptai

UAB Rotoplius siūlo 2 rūšių prieplaukas - žemagrindes, kurios turi mažą - 0,3m atstumą nuo denio iki vandens paviršiaus, ir aukštas prieplaukas su atstumu 0,5m ir daugiau.


Žemagrindžiai lieptai

Prieplaukos pritaikytos švartuoti žemas irklines ir kitas valtis, žvejybai, maudyklėms ir kitai rekreacinei veiklai.Aukšti lieptai

Prieplaukos su 0,5m viršvandeniniu bortu, tinkamos pramoginių laivų ir kitų plaukiojančių priemonių švartavimui, rekreacinei veiklai.Daugiau apie tipines lieptams statyti naudojamas medžiagas

Lieptų statybai naudojamos medžiagos, kurios bendru atveju tinkamos pramoginių laivų statybai, pagal standartą EN ISO 12215-3-2002.

Tipiniu atveju prieplaukos segmentų konstrukcijoje naudojama giluminiu būdu impregnuoti 145mmx45mm ir 95mmx45mm pušies ar eglės tašai. Denis taip pat impregnuotos medienos. Tvirtinimo komponentai - varžtai ir medsraigčiai iš nerūdijančių lydinių. Skirtingus prieplaukos segmentus rišančios dalys - jūrinio aliuminio arba cinkuoto plieno detalės.

 

Esant specifiniams stipruminiams ar prailginto ilgaamžiškumo reikalavimams, pagal užsakymą galime pateikti prieplaukas kurių profilių konstruktyvas pagamintas iš stipraus 6061 T6 markės aliuminio, ar jūrinio aliuminio 5754 H110, turinčio padidinto atsparumo korozijai savybę.