HF serijos platformos

HF platformos surinkimo principas

Platforma pastatyta su HF serijos pontoniniais plūdurais turi padidintą išilginį stiprumą ir gali išlaikyti daugiau svorio per ploto vienetą negu ABC serijos platformos. Konstrukcija renkama pradedant nuo HF pontonų eilių. Pontonai montuojami iš išorės aplink suvirintą rėmą, todėl surinkta eilė turį į vidų integruotą stipruminę konstrukciją. Papildomai prie pontonų eilių šonų montuojami L profiliai. Pontonų eilės į konstrukciją renkamos prie jų tvirtinimo taškuose montuojant denio profilių konstruktyvą (skersinius). Galiausiai montuojami apvadai, apdaila, denis, tvorelės, antstatas ir kitos konstrukcijos.


HF platformų keliamas svoris

Aukščiau pateiktoje lentelėje, surašyta bendra informacija apie pontoninių platformų gebėjimą saugiai iškelti svorį. Pontonų ir denio profilių svoris įvertinti, o pateikti skaičiai rodo, kiek tokio dydžio tipinė platforma gali pakelti svorio. Į šį svorį turėtų tilpti denis, apdaila, antstatas, keleiviai, įgulą, provizija, bagažas, prietaisai ir kt.


HF platforma - tvirtoms konstrukcijoms ir specialios paskirties laivukams

HF tipo platformos gali atlaikyti daugiau svorio ploto vienete nei ABC platformos. Šios platformos tinkamos konstrukcijoms kuriose daug stiklo, ilgiems laivams, keltams ir specialios paskirties projektams.


UAB Rotoplius be pontoninės platformos gali pateikti ir antstato iš aliuminio ar medžio rėmus. Dėl specifinių detalių teirautis tiesiogiai. Daugiau įgyvendintų ar projektuotų lavų ar platformų nuotraukų galima rasti mūsų galerijoje.


HF platformos grimzlė

HF serijos pontoninės platformos tipinė grimzlė - 0,56m todėl toks laivas gali plaukti net ir sąlyginai sekliuose vandenyse.