ABC serijos platformos

ABC platformos surinkimo principas

ABC serijos platformos surinkimo principas nesudėtingas. Platforma renkama sujungiant pontonų plūdurų eiles, naudojant aliuminio U formos profilį apačioje. Surinktos plūdurų eilės toliau tvirtinamos denio profilių konstruktyvu, į tam skirtas išėmas tarp pontonų montuojant metalo ar medžio profilius, taip sujungiant plūdurus į stabilią platformą. Toliau montuojami apvadinės ir kitos tvirtinimo detalės ir galiausiai dengiamas denis. Paprasta kaip ABC.


Katamaranas ar trimaranas?

Katamaranas - tipinė, dažniausiai sutinkama laivo su pontoniniais plūdurais konfigūracija. Katamaranas turi dvi eiles pontoninių plūdurų.

Trimaranas turi 3 pontoninių plūdurų eiles. Papildoma pontoninių plūdurų eilė padidina laivo galimybes iškelti svorį.ABC platformų keliamas svoris

Aukščiau pateiktoje lentelėje, surašyta bendra informacija apie pontoninių platformų gebėjimą saugiai iškelti svorį. Pontonų ir denio profilių svoris įvertinti, o pateikti skaičiai rodo, kiek tokio dydžio tipinė platforma gali pakelti svorio. Į šį svorį turėtų tilpti denis, apdaila, antstatas, keleiviai, įgulą, provizija, bagažas, prietaisai ir kt.


O ką gi užkrauti ant ABC platformos?

Standartinės ABC tipo platformos universalios. Ant jos galima statyti tentines pavėsines, geodomus, vasarnamius, pirteles, antstatus, keleivių transportavimui skirtas patalpas ar darbui skirtą įrangą.


UAB Rotoplius be pontoninės platformos gali pateikti ir antstato iš aliuminio ar medžio rėmus. Dėl specifinių detalių teirautis tiesiogiai. Daugiau įgyvendintų ar projektuotų lavų ar platformų nuotraukų galima rasti mūsų galerijoje.


ABC platformos grimzlė

Pontoninės platformos turi kritinę grimzlę, kuri yra tik 410mm, tai reiškia, kad su tokiu pramoginiu ar darbo laiveliu, galima plaukti beveik visur, ir tik ypač seklūs vandenys gali būti kliūtis jūsų galutiniam tikslui.Skirtingų tipų ABC pontoninės platformos

Platformos gali turėti skirtingą apipavidalinimą - apvado geometriją. Plaformos kaina nepriklauso nuo apvado tipo. Šiuo metu siūlome 3 skirtingų rūšių apvadus, standartinį, stačiakampį ir užapvalintą. Atskiru užsakymu galimo ir alternatyvios geometrijos kurios atitinka jūsų keliamus dizaino reikalavimus.

Platforma su standartiniu apvadu.

Platforma su stačiakampiu apvadu.

Platforma su užapvalintu apvadu.Per pusę skeliama ABC platforma

Europos keliuose dažnai griežtai ribojamas transportuojamų krovinių plotis, kuris ypač apsunkina transportavimą ilgais atstumais. Dėl šios priežasties visi mūsų gaminami katamaranai turi opciją būti skeliami per pusę palengvintam transportavimui. Tokia 3,5m pločio platforma padalinta į dvi dalis gali tilpti į standartinę Eurotent puspriekabę.