UAB „Rotoplius“

 Polistirenu putintų pontonų ir struktūrinių elementų tiekėjas

Jūsų projektui ant vandens


Putinti pontonai

Gaminame plūdurus, putintus EPS, pramoginiams laivams, prieplaukoms ir kitoms konstrukcijoms.

Platformos

Tiekiame pilnai surinktas, transportavimui išrenkamas platformas ir detalių rinkinius "pasidaryk pats" projektams.

Lieptai

Gaminame lieptų segmentus tiek standartinių matmenų, tiek pagal jūsų pageidavimą ir išmatavimus.Projektai su mūsų pontoniniais plūdurais

Naudojant mūsų pontoninius plūdurus galima rinkti daugybės skirtingų konstrukcijų ir savybių pramoginius laivus, prieplaukas, plūduriuojančias ir plaukiojančias konstrukcijas ar įrenginius. Surinkta plūdrioji konstrukcijos dalis yra smarkiai segmentuota, todėl užtikrinamas stabilumas plūdriosios dalies pažeidimo atveju. Gaminame ir EPS putomis užpildytus pontoninius plūdurus, kurie leidžia statyti dar saugesnius projektus. Daugiau projektų nuotraukų, kurie įgyvendinti naudojant mūsų pontoninius plūdurus galite rasti paspaudę mygtuką su nuoroda žemiau.


Trumpai apie mus

„UAB Rotoplius" - įmonė įsikūrusi Klaipėdos rajone, prie Gargždų miesto. Pagrindinė veikla - EPS putintų pontoninių plūdurų ir plaukiojančių konstrukcijų detalių gamyba.

Paslaugos

Teikiame rotacinio plastiko liejimo, EPS putinimo, metalinių talpų vidaus dengimo antikorozine danga ir laivų statomų ant mūsų pontonų projektavimo paslaugas.